Holland

(side 1 af 1)
Sortér efter
Nr.,Kode
Foto
Beskrivelse
Katalognr.
Startpris
Nu

Nr.,Kode:
1420 R
Beskrivelse:
+BELGIEN. 4 bind med mange mærker inkl. bedre.
Kat.nr.:
Startpris:
1200
Nu:
2500
Nr.,Kode:
1421 P
Beskrivelse:
+SCHWEIZ. Lot med perfins og breve på 3 planchesider.
Kat.nr.:
Startpris:
100
Nu:
Nr.,Kode:
1422 S
Beskrivelse:
1852-1972. Samling i ringbind.
Kat.nr.:
Startpris:
600
Nu:
Nr.,Kode:
1423 S
Beskrivelse:
1852-1987. God og intakt samling i Leuchtturm album med ganske få mangler i perioden samt afsnit bag i bogen.
Kat.nr.:
Startpris:
3500
Nu:
Nr.,Kode:
1424 S
Beskrivelse:
1852-1993. Velbesat samling i 3 album inkl. bedre mærker bl.a. Stemplet 5 Gulden med korte tk. (Mi. nr. 48C) og ubrugt 250/10 G. 1920 inkl. album med dubletter mv.
Kat.nr.:
** *
Startpris:
2000
Nu:
Nr.,Kode:
1425 F
Beskrivelse:
Dubletparti i 12 indstiksbøger inkl. bedre.
Kat.nr.:
Startpris:
2000
Nu:
2000
Nr.,Kode:
1426 K
Beskrivelse:
FDCer. 2001-09. Samling i æske, god til vask og høj indkøbspris.
Kat.nr.:
Startpris:
650
Nu:
650
Nr.,Kode:
1427 R
Beskrivelse:
Kasse med titusindvis af løsmærker.
Kat.nr.:
Startpris:
100
Nu:
Nr.,Kode:
1428 R
Beskrivelse:
Lagerparti i 3 stk. 64-siders indstiksbøger.
Kat.nr.:
Startpris:
450
Nu:
Nr.,Kode:
1429 R
Beskrivelse:
Samling i 2 album og diverse plancher fra abonnemt til 2009 ikke komplet, noget rodet.
Kat.nr.:
Startpris:
850
Nu:
850
Nr.,Kode:
1430 S
Beskrivelse:
Samling i indstiksbog med flere bedre sæt/værdier.
Kat.nr.:
Startpris:
800
Nu:
Nr.,Kode:
1431 P
Beskrivelse:
Side fra salgsalbum.
Kat.nr.:
Startpris:
230
Nu:
Nr.,Kode:
1432 S
Beskrivelse:
Velfyldt samling i 2 springbind, veksler mellem ubrugt/stemplet med mange mærker og sæt mv. Blandet kvalitet.
Kat.nr.:
** *
Startpris:
1000
Nu: